toma

DŘEVĚNÉ DVEŘE

Výběr vchodových dveří není snadné rozhodnutí. Tento výběr bude mít vliv na vzhled budovy, místností a jejich atmosféru. Každý z nás má jiná očekávání a jiný vkus. Proto jsme vytvořili široký sortiment produktů, který má ambici splnit Vaše očekávání a usnadnit Vám správný výběr.

drzwi drewniane zewnetrzne drzwi drewniane zewnetrzne

Dveře, které Vám nabízíme, jsou:
  • stylové,
  • elegantní,
  • odolné,
  • bezpečné
  • a izolují proti chladu a hluku zvenčí.
Bereme ohled na individuální preference zákazníků, které se týkají volby materiálu, barvy, tvaru a kování.
 
drzwi drewniane zewnetrzne drzwi drewniane zewnetrzne

Všechny standardní modely je možné rozšířit o boční světlíky a nadsvětlíky, které konstrukčně a barevně odpovídají dané řadě jednokřídlových venkovních dřevěných dveří. Světlíky a nadsvětlíky mohou být vyrobeny jako plné nebo prosklené. Boční světlíky mohou být podle objednávky zákazníka pevné nebo pohyblivé, zatímco nadsvětlíky jsou pouze pevné. Dále nabízíme možnost výroby obloukových pevných nadsvětlíků v prosklené nebo plné verzi.

wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje

Venkovní dřevěné dveře jsou vyrobeny z borovicového dřeva a dřeva meranti a splňují nejen estetická očekávání, ale rovněž stavební požadavky. V naší nabídce máme také venkovní dřevěné dveře z mahagonu a dubu.
Charakteristickým znakem venkovních dřevěných dveří jsou rafinované, oblé tvary s hladkým a lesklým povrchem, které poskytují svým uživatelům snadno měřitelné výhody.
Neomezená rozmanitost vzorů, výplní, ornamentních skel a dekorací splní všechna Vaše očekávání.

wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje
wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje

Konstrukce venkovních dveří je vyrobena z třívrstvého lepeného hranolu z borovicového dřeva nebo meranti o tloušťce 68 mm. Pro náročnější zákazníky jsme připravili nabídku dveří o tloušťce 88 mm. Jsou masivnější, lépe chrání před ztrátou tepla a mají lepší akustické vlastnosti.
Celkovou životnost dveří navíc prodlužuje impregnace a povrchová úprava. Velmi široká rozmanitost barev: lazury s viditelnou strukturou dřeva a celá paleta odstínů RAL umožňují splnit individuální požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
Všechny nátěrové hmoty jsou šetrné k životnímu prostředí.
Dodaj artykuł do:
TOMA24