toma

DVEŘE PRESTIGE


Pro nejnáročnější zákazníky máme v naší nabídce vzhledově rafinované, exkluzivní dveře. Maximum extravagance spojené s jednoduchostí.

toma drzwi wewnetrzne prestige toma drzwi wewnetrzne prestige

Interiérové dveře PRESTIGE představují výjimečné spojení moderního designu, inovace, funkčnosti a nejvyšší kvality.Interiérové dveře, které umožňují libovolným způsobem zařizovat interiéry, jsou krásné a současně funkční, poskytují neomezené možnosti, jak vytvářet a realizovat vlastní návrhy. Interiérové dveře PRESTIGE doplňují nevtíravým a elegantním způsobem interiér domácností, kanceláří i úřadů, ať už se jedná o vstupní interiérové nebo dělicí dveře.

 

toma drzwi wewnetrzne prestige toma drzwi wewnetrzne prestige toma drzwi wewnetrzne prestige toma drzwi wewnetrzne prestige toma drzwi wewnetrzne prestige

 

Originální druhy dřeva – americký ořech, bambus, rosewood, wenge, javor – ve vkusné kombinaci s barevným sklem tvoří kolekci 15 typů dveřních výplní. Na výběr jsou také různé typy standardních klik, dva typy nastavitelných zárubní, které jsou odolné proti oděru a vlhkosti a jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího hliníku.
Dveře v hliníkovém systému představují spojení vysoce kvalitního materiálu, který je odolný proti nečistotám a oděru, se zajímavým stylem.

toma drzwi wewnetrzne prestige toma drzwi wewnetrzne prestige


Dodaj artykuł do:
TOMA24