toma

DVEŘNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu jsou určeny k ochraně místností proti hmyzu, prachu a pylu. V naší nabídce máme několik systémů dveřních sítí proti hmyzu. Základním elementem sítí proti hmyzu je síťovina, která je vyrobena ze skelného vlákna, které je potaženo plastovou vrstvou. Jako novinku jsme do prodeje zařadili dveřní síť proti pylu poll-tex, která efektivně zabraňuje pronikání pylu trav, květin a stromů do interiérů.

Síť proti pylu POLL-TEX je odpověď na potřeby těch nejnáročnějších zákazníků, chrání nejen proti hmyzu, ale především proti alergenům ze vzduchu. Výrobek Poll-tex byl zkoumán z hlediska schopnosti zachycovat pyl travin, břízy, kopřivy a ambrózie. Filtr zabraňuje pronikání dvou nejčastějších alergenů – břízy a travin – až z 97 % a až ze 100 % pylů kopřivy a ambrózie. Materiál může být nabízen jako efektivní ochrana proti pronikání alergenů přítomných ve vzduchu do obytných interiérů.

KŘÍDLOVÉ DVEŘNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU

Křídlové dveřní sítě proti hmyzu představují systém, který umožňuje ochranu dveřních otvorů proti hmyzu. Křídlové dveřní sítě proti hmyzu jsou vyrobeny ze silnějšího speciálního hliníkového profilu a jsou vyplněny standardní síťovinou nebo protipylovou síťovinou poll-tex. Dveřní sítě proti hmyzu vyrábíme z lakovaných profilů v bílé nebo hnědé barvě nebo olepených fólií v odstínu zlatý dub.


toma moskitiery drzwiowe toma moskitiery drzwiowe toma moskitiery drzwiowe

 

toma moskitiery drzwiowe toma moskitiery drzwiowe

 

Montáž spočívá v upevnění závěsů do okenního rámu a zavěšení křídla dveřní sítě proti hmyzu.

PLISOVANÉ DVEŘNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU ZIG-ZAG

Novinkou v naší nabídce jsou plisované dveřní sítě proti hmyzu. Síťovina nejvyšší kvality chrání místností proti hmyzu a pylu. Plisované dveřní sítě proti hmyzu ZIG-ZAG mají řadu předností:

  • neomezují funkčnost dveří
  • umožňují zastavení v libovolné poloze
  • neomezují viditelnosti
  • jsou snadno průhledné a odolné proti poškození
  • nízká dolní vodící lišta (8mm) nestěžuje průchod
toma moskitiery drzwiowe toma moskitiery drzwiowe toma moskitiery drzwiowe

POSUVNÉ DVEŘNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU

Tato síť proti hmyzu je vyrobena na podobném principu jako skříň se zásuvnými dveřmi.
Dveřní sítě proti hmyzu jsou namontovány na válečcích, které se nacházejí v horní liště. Díky posuvnému mechanismu lze křídlo svobodně posouvat v horizontální rovině.
Vyrábíme jednoduché a dvojité dveře, na jednoduché nebo dvojité liště.
Hliníkový profil nabízíme v bílé a hnědé barvě, síťovina je vyrobena ze skelného vlákna v šedé a černé barvě.

 

 

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24