toma

Dvoukřídlá garážová vrata

Tradiční zavírání garáže v moderním pojetí.


Vrata se často uplatňují v rekonstruovaných garážích a hospodářských prostorách vzhledem k široké škále dostupných velikostí a tomu, že není potřebné nadpraží. Jsou dostupná v několika variantách: jako jednokřídlová nebo dvoukřídlová, s prosklením nebo bez prosklení, se symetrickým nebo asymetrickým rozdělením křídel. V případě velkorozměrových vrat se dokonale osvědčí dodatečné dveře v jejich křídle, které usnadní komunikaci při častém používání garáže.

 

Dvoukřídlá garážová vrata jsou naprostou klasikou v tom, co si představíme, vyslovíme-li právě slovo vrata. Vývoj v oblasti vrat nám přinesl nové možnosti, nicméně dovukřídla vrata se tím rozhodně nestala přežitkem. Naopak. I u tohoto druhu jde vývoj vpřed a navíc svou konstrukcí a požadavky na stavební otvor jsou a budou někdy jediným východiskem, jak takovou garáž resp. jiné prostory uzavřít.
Dvoukřídlá garážová vrata jsou konstruována z uzavřených pozinkovaných profilů, jednotlivé prvky jsou spojeny šrouby, a výplň je z pozinkovaného trapézového plechu T-10, který je potažený polyesterovou barvou.
Standardně se vrata dodávají se zámkem s vložkou a třemi klíči, s plastovou klikou tvaru T, plastovými západkami a montážním příslušenstvím.


Vrata mohou být zateplená. Zateplení se provádí polystyrenem tl. 30mm. Polystyrenové zateplení se pak překrývá bílými PVC panely. Tepelné mosty jsou v rámci možností konstrukce minimalizovány. Zateplená dvoukřídlá vrata nabízíme od roku 2011 s tříbodovým zamykáním s ocelovými západkami.
Při pohledu z exteriéru je právé křídlo činné a levé křídlo je pevné, blokované do nadpraží a prahu. Do šířky 2500mm můžete mít i vrata jednokřídlá, otevíravá vpravo.


Dvoukřídlá a jednokřídlá garážová vrata je možné vybavit po stránce komfortu i bezpečnosti. Vzhled nemusíte měnit jen barvou. Vlny trapézového plechu jsou standardně orientovány svisle. Můžete je mít však i vodorovně. Nezdráhejte se vyslovit svá přání a představy. Méně i více náročným zákazníkům máme co nabídnout.
Dvoukřídlá a jednokřídlá garážová vrata jsou vždy vyráběna na míru dle šířky a výšky stavebního otvoru.


toma bramy garazowe rozwierne

 

V našich možnostech je vyrobit vrata tohoto typu v jakékoli velikosti, omezené pouze technickými parametry. Vrata jsou dostupná v těchto verzích: jednokřídlá nebo dvoukřídlá, s možností prosklení, symetrická nebo nesymetrická.
V případě velkých dvoukřídlých vrat je vhodné zabudovat do křídla i doplňující průchodové dveře, což usnadní častý vstup do garáže.

Dvoukřídlá garážová vrata - zajištění bezpečnosti

Stejně tak jako ostatní garážová vrata vyrobená firmou Wiśniowski jsou i křídlová garážová vrata vybavena všemi potřebnými elementy pro zajištění Vaší bezpečnosti při manipulaci s vraty a bezpečnosti garáže celkově. Křídlová garážová vrata jsou doplněna kompletním příslušenstvím, které je potřeba ke standardnímu provedení montáže.

6 důvodů pro dvoukřídlá vrata od výrobce Wiśniowski:

  • Zabezpečení pantů: Zabezpečuje před případným vysazení křídla.
  • Zarážka otevření: Kontroluje křídla vrat proti samovolnému pohybu křídla ve směru otevírání - standart.
  • Zarážka zavření: Brání samovolnému pohybu křídla ve směru zavírání - standart.
  • Šroubové spoje: Rám je vyroben z uzavřených ocelových pozinkovaných profilů, které zaručují stálost celé konstrukce.
  • Vrata zateplená: Mohou být pužita v tepelně izolovaných garážích.
  • Samozamykací zámky: Západky z tvrzeného plastu jsou instalovány na čtyřech bodech (na vrchní a spodní části) a chrání dvěře před otevřením jinou, neoprávněnou osobou.


toma bramy garazowe rozwierne toma bramy garazowe rozwierne toma bramy garazowe rozwierne

toma bramy garazowe uchylne


toma bramy garazowe rozwierne toma bramy garazowe rozwierne toma bramy garazowe rozwierne toma bramy garazowe rozwierne


Dodaj artykuł do:
TOMA24