toma

Garážová vrata

toma bramy garazowe

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do garáží rodinných domů a hospodářských budov. Jsou sestavena ze svislých a vodorovných (stropních) kolejnic. Plášt vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány...

toma bramy garazowe

Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata jsou vyrobena z uzavřeného pozinkovaného profilu, štít je z ocelového pozinkovaného trapézového plechu T10. Vrata jsou standardně dodávána se zámkem a vložkou. Vrata se vyrábí vždy na míru podle přání zákazníka.

toma bramy garazowe

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do garáží u rodinných domů a hospodářských budov. Skládají se z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Vrata jsou standardně vybavena montážní sadou, držáky pro montáž vrat a zámkem s vložkou, která má tři klíče.


 

toma bramy garazowe

Rolovací garážová vrata

V garáži není místo ani pod stropem (jsou na něm zavěšena jízdní kola, lyže a další předměty sezónní povahy)? Pak jsou řešením garážová vrata rolovací - díky unikátnímu rolovacímu mechanismu (tělo vrat vyrobené z hliníkových lamel se roluje do boxu, umístěného těsně nad vraty uvnitř garáže) nezaberou tato vrata v garáži žádné místo.

pohony vrat

Pohony pro garážová vrata

Pohony a kolejnice pro garážová vrata a brány s pružinou nebo protizávažím - automatizační technika, která Vám ušetří námahu.

 

 

ekonomiczne i sprawdzone - brama NOVUM jest najtańszą w swojej klasie bramą uchylną dostępną na rynku! Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują niską cenę bramy, a niezawodne działanie potwierdzają zadowoleni klienci
Dodaj artykuł do:
TOMA24