toma

DESKOVÉ VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ PARAPETY

Jsou určeny k montáži s plastovými, dřevěnými a hliníkovými okny. Snadno se montují, chrání fasádu budov a odvádějí vodu. K jejich výrobě používáme nejkvalitnější hliníkové plechy, a proto jsou tyto parapety velmi estetické, trvanlivé a odolné vůči působení  povětrnostních vlivů.

 

Venkovní parapety se vyrábějí z nejkvalitnějších hliníkových plechů mezinárodních společností. Při výrobě věnujeme zvláštní pozornost procesu chemického zpracování detailů. Každý parapet je před nátěrem práškovými barvami podroben speciální chemickému zpracování, které je vhodné pro daný typ detailů. Tím je zaručena dlouhodobá životnost a funkčnost našich výrobků.

toma parapety zewnetrzne alu plytka

Deskové parapety ALU-PŁYTKA (hliníková deska)

Vyrábíme pomocí unikátní patentované technologie. Mají jedinečné estetické provedení díky imitaci kabřincových obkládaček a módním práškovým nátěrům v antických barvách. Všechny lakované parapety jsou dodatečně chráněny samolepicí ochrannou folií, která chrání výrobek proti poškození během skladování a dopravy.

CHARAKTERISTIKA A PŘEDNOSTI:

  • Materiál – hliníkový plech s vytlačováním (imitace kabřincových obkládaček)
  • Barevné provedení – standard: antické barvy MĚĎ, ANTRACIT, ZLATO a také hnědá a také bílá. Na přání zákazníků lze parapety nalakovat ve všech barvách podle palety RAL.
  • Dlouhá životnost – všechny parapety jsou odolné proti UV záření a také povětrnostním vlivům (vlhkost, teplota).

 

toma parapety zewnetrzne alu plytka toma parapety zewnetrzne alu plytka

Technické údaje

  • Tloušťka - 1,2 mm
  • Délka - do 300 cm pro všechny barvy
  • Šířka - 10 / 12,5 / 15 / 17,5 / 20 /22,5 / 25 / 27,5 / 30 / 32,5 / 35 / 37,5 / 40 cm (lze vyrobit podle individuálních potřeb zákazníka)

Značkové krytky

  • Oboustranné – délka 40 cm standardně v barvách: bílá, hnědá a černá.

Dodaj artykuł do:
TOMA24