toma

LAMINOVANÉ DVEŘE

Laminované interiérové dveře nacházejí uplatnění v tradičním i moderním interiéru, v budovách občanské výstavby i soukromých domácnostech. Snažíme se reagovat na potřeby našich zákazníků a neustále rozšiřujeme nabídku laminovaných dveří o nové vzory a barvy, a tím vytváříme nové možnosti pro zařizování interiérů. Dveře v naší nabídce mají jednoduchý, čistý a rozpoznatelný styl, který se vyznačuje důrazem na detail, nejvyšší kvalitou zpracování a precizní konstrukcí.


drzwi wewnetrzne okleinowane skrzydlo drzwiowe wewnetrzne okleina

Lamináty na HDF

Nabízíme laminované dveře. Paleta barev dekorativních laminátů je velmi široká. Zákazník má na výběr lamináty v odstínech: buk, dub, olše, višeň, ořech, perlový dub, višeň santiago, akát, eben, wenge, jasan a řadu dalších.

wewnetrzne drzwi okleinowane drzwi wewnetrzne okleina

Konstrukce křídla

Rám je vyroben z jehličnatého dřeva a desky MDF, výplň tvoří 10mm dřevotřísková deska laminovaná z obou stran nebo tvrzené sklo s tloušťkou 4 mm. Plocha křídla a hrany jsou olepeny CPL laminátem.


toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane
toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane toma drzwi wewnetrzne okleinowane

Tvary a výplně

Žádné tvary, včetně nestandardních, ani žádné vzory a dekorace pro nás nepředstavují žádný problém. Snažíme se reagovat na potřeby našich zákazníků a neustále rozšiřujeme nabídku laminovaných dveří o nové vzory a barvy, a tím vytváříme nové možnosti pro zařizování interiérů.

Náš zákazník má absolutní svobodu při výběru druhu a vzoru skel.

Novinkou v naší nabídce jsou skleněné aplikace. Pro zákazníky, kteří se chtějí odlišit, jsme zařadili do prodeje skleněné aplikace.  Jedná se o designované prvky, díky kterým klasická dveřní křídla získávají individuální charakter. Pomocí skleněných aplikací můžete svým nápadům dát konečnou podobu a přizpůsobit je vlastnímu stylu.


toma drzwi wewnetrzne fornirowane dekor toma drzwi wewnetrzne fornirowane dekor toma drzwi wewnetrzne fornirowane dekor toma drzwi wewnetrzne fornirowane dekor

toma drzwi wewnetrzne fornirowane dekor

Kliky

Nabízíme velké množství modelů mosazných nebo nerezových klik.


toma drzwi wewnetrzne fornirowane toma drzwi wewnetrzne fornirowane toma drzwi wewnetrzne fornirowane toma drzwi wewnetrzne fornirowane toma drzwi wewnetrzne fornirowane

Lišty a obložky

Vaše dveře mohou mít tradiční nebo moderní vzhled, a proto vám nabízíme široký výběr tvarů lišt, okenních příček a vnitřní i vnějších obložek.

Závěsy

Ke zdůraznění tvaru, přírodní dýhy nebo barvy vašich dveří vám nabízíme niklované, zlaté, mosazné, nerezové, bílé nebo hnědé závěsy a krytky.Dodaj artykuł do:
TOMA24