toma

ROLETY STANDARD

Rolety STANDARD jsou nejčastěji používaným a nejuniverzálnějším systémem rolet. Nevyžadují přestavbu nadpraží a mohou být použity v každém objektu. Mohou být instalovány i na fasádu. Venkovní rolety, které nabízíme, jsou vyráběny z hliníkových a také plastových komponentů nejvyšší kvality, které zajišťují dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost rolet po celou dobu užívání. Rolety STANDARD montujeme ve dvou verzích:
  • na fasádu,
  • na okenní špalety.

toma rolety zewnetrzne standard


Bezpečnost našich domů závisí do značné míry na tom, jak těžce lze překonat okna nebo dveře. Standardní rolety jsou vyráběny z hliníkových ohýbaných profilů PA 39 a PA 45. Ačkoliv se nejedná o rolety chránící proti vloupání, do značné míry ztěžují proniknutí do interiéru.

Rolety jsou vybaveny pancířem z plastového profilu 37 a 52 a jedná se o stínicí rolety, které v žádném případě nechrání proti vloupání. Jejich předností je tichý provoz při zvedání a spouštění a také výrazně nižší cena.

Venkovní rolety standard mohou být vybaveny elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Tímto způsobem se výrazně zvyšuje komfort a jednoduchost používání. Díky automatizaci lze rolety nechat samočinně stahovat a vytahovat, a tím simulovat vaši přítomnost doma.

ROLETY STANDARD SE SÍTÍ PROTI HMYZU

Klasické venkovní rolety standard mohou být vybaveny integrovanou sítí proti hmyzu.

ROLETY INTERMO

INTERMO je systém venkovních hliníkových rolet, které jsou určeny pro novostavby. Roletová schránka je namontována ve stěnovém výklenku nad otvorem. Deska z dřevité vlny na líci roletové schránky tvoří podklad pro venkovní omítku. Takto bude schránka zakryta z venkovní i vnitřní strany. Rolety INTERMO lze vyrobit z ohýbaných hliníkových profilů PA 39 a PA 45 nebo z extrudovaného profilu PE 49.

toma rolety intermo toma rolety intermo


INTERMO zajišťuje dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci a nezasahuje do konstrukce okna, dveří a překladu, a tím nenarušuje jejich tepelně izolační vlastnosti.


INTERMO zajišťuje jednoduchý přístup k obsluze roletového mechanismu z venkovní strany. Tento systém lze použít ve stávajících budovách při jejich renovaci nebo při výměně oken.


INTERMO umožňují diskrétní zasazení roletové schránky do fasády domu a její zakrytí omítkou, obezdívkou nebo jinou úpravou.

 

Vybavení rolet elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním značně zvyšuje komfort a jednoduchost jejich používání. Inteligentní systém pro automatizaci rolet a markýz pomáhá šetřit čas, peníze a námahu. Díky automatizaci lze rolety nechat samočinně stahovat a vytahovat, a tím simulovat vaši přítomnost doma. Vzory profilů a barvy pancířů vám poskytne náš poradce. Představí vám také možnosti montáže a provede zaměření, které umožní přesnou kalkulaci ceny.

ROLETY ROLLOLUX

ROLLOLUX je systém venkovních rolet v zaoblených schránkách. Tyto rolety jsou ideální pro objekty, které splňují nejvyšší architektonické požadavky. Jsou vybaveny technologií, která je spolehlivá, nevyžaduje žádnou údržbu a má elegantní a moderní vzhled. Díky tomu může každá fasáda získat individuální charakter.

Rolety ROLLOLUX je možné namontovat v podstatě na každou budovu. Do venkovních rolet ROLLOLUX o šířkách od 0,45 m do 1,3 m lze namontovat integrovanou síť proti hmyzu.

Tyto rolety montujeme ve dvou verzích:

  • na fasádu,
  • do okenní špalety.

toma rolety rollolux

 

Rolety ROLLOLUX jsou vyráběny z profilů PE 41, které v kombinaci s elektrickým pohonem, blokovacími závěsy, zpevněnými vodícími a dolními lištami, zajišťují lepší ochranu proti vloupání.

Vybavení rolet elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním značně zvyšuje komfort a jednoduchost jejich používání. Inteligentní systém pro automatizaci rolet a markýz pomáhá šetřit čas, peníze a námahu. Díky automatizaci lze rolety nechat samočinně stahovat a vytahovat, a tím simulovat vaši přítomnost doma.

ROLETY OMEGA-LUX

Novinkou v naší nabídce jsou venkovní rolety OMEGA-LUX a také OMEGA-LUX se sítí proti hmyzu.

OMEGA-LUX zajišťuje dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci a nezasahuje do konstrukce okna, dveří nebo překladu. Kromě toho zajišťuje jednoduchý přístup k obsluze roletového mechanismu z venkovní strany. Tento systém lze použít ve stávajících budovách při jejich renovaci nebo při výměně oken.

Roletové schránky OMEGA-LUX se vyznačují neobvyklým, velmi moderním vzhledem – zaoblením nahoře i dole.


 

Dodaj artykuł do:
TOMA24