toma
toma rolety standard

ROLETY STANDARD

Rolety STANDARD je to nejčastěji používaný a nejvíce univerzální systém rolet. Nevyžaduje přestavby nadpraží a může být použit v každém objektu. Mohou být instalovány už na fasádu. Naší společností nabízené venkovní rolety jsou vyráběny z nejvyšší kvality hliníkových a také plastových komponentů, které zajišťují jejich dlouhodobé a bezproblémové fungování, po celou dobu užívání.
toma rolety intermo

ROLETY INTERMO

INTERMO je systém venkovních hliníkových rolet, ketré jsou určeny pro novostavby. Roletová schránka je namontována ve výklenku stěny nad otvorem. Deska z dřevité vlny, která je namontována zpředu schránky rolety je podkladem pod venkovní omítkou. Tímto způsobem schránka se stane neviditelná z venkovní a vnitřní strany. Rolety INTERMO mohou být vyráběny z hliníkových ohnutých profilů PA 39 a PA 45 a také z extrudované profilu PE 49.

toma rolety rollolux

ROLETY ROLLOLUX

Rolety ROLLOLUX je systém venkovních rolet v zaokrouhlených schránkách. Tyto rolety jsou ideální pro objekty, které splnují nejvyšší architektonické požadavky. Zde použito techniku, která je spolehlivá a nevyžaduje žádnou údržbu a je spojená s elegantní a moderní formou zaokrouhlených schránek. Díky tomu každá fasáda budovy může získat individuální vzhled.

toma rolety classic

ROLETY CLASSIC

Nadokenní roleta CLASSIC je to základní systém nadokenních rolet. Revizní kryt je namontován od přední části schránky. Tyto rolety je možné namontovat na okna, u kterých max. tloušťka okenního rámu nepřekračuje 95 mm. Neexistují ve verzi se sítí proti hmyzu. Rolety CLASSIC je to ideální řešení pro kontejnery a jiné průmyslové objekty.

toma rolety termolux

ROLETY TERMOLUX

Nadokenní roleta TERMOLUX je to jeden z nejlepších systémů rolet, který je možné použit v novostavbách a také v modernizovaných objektech. Revizní kryt je namontován od spodní části schránky – to dává možnost zastavění schránky rolety také z vnitřní strany bytu bez starosti o servisní přístup k roletě.

toma rolety interlux

ROLETY INTERLUX


Nadokenní roleta INTERLUX je to jeden z nejlepších systémů rolet, který je možné použit v novostavbách a také v modernizovaných objektech. Konstrukce schránky rolety INTERLUX umožňuje její montáž na okenní rám o šířce až do 205 mm (např. posuvné dveře typu HS). Schránka má možnost vytvoření revizního krytu od spodní části a také od přední části. Je možné použit dolní záklopku, pokud šířka okenního rámu nepřekračuje 100 mm. V této situaci je možné zastavět schránku rolety také z vnitřní strany bytu bez starosti o servisní přístup k roletě. V případě, když tloušťka okenního rámu je větší než 100 mm musí být použita přední záklopka.

Dodaj artykuł do:
TOMA24