toma

 Již více než 18 let jako společnost VIDÍME VAŠE POTŘEBY…


wczytuje


Rok 1993 – společnost toma, kterou založil Czesław Kołpak, zahajuje svoji činnost v oblasti prodeje a distribuce výrobků z PVC tj. profilů, podlahových lišt, parapetů, oken atd. (v rámci spolupráce s nově vytvořenými a se rozvíjejícími polskými společnostmi).

Na přelomu několika let společnost zužuje svoji činnost a se specializuje na poskytování moderních a bohatých řešení v oblasti okenní a dveřní truhlařiny. Prováděna  je aktivní prodejní politika především v sektoru velkoobchodu a investice.
V historii společnosti velmi důležitý byl rok 2002, když se toma přeměňuje ve rodinnou firmu, kterou společně provozují otec a syn (Czesław a Jarosław Kołpak).

toma zarzad toma zarzad

 

V roku 2006 dynamický rozvoj společnosti přispívá k zavádění nového investičního plánu a je to založení  toma s.c. , a navíc získání a adaptace další nemovitosti v ulici Folwarczna.

 

Bez obav je již možné nazvat společnost toma Prodejnou (Salónem).  Prostorná expozice, prostor více než 500 m2,  profesionální personál přispějí k dalšímu rozvoji společnosti.


wczytuje wczytuje wczytuje

 

 

Rok 2010 přináší další úspěch - otevření internetového obchodu wczytuje


 

… protože jsme nejlepší!

na čem chceme stavět náš úspěch ?


  • Jako společnost VIDÍME VAŠE POTŘEBY mj. poskytujeme bezplatné měření, které mají za účel důkladnou a profesionální přípravu individuální nabídky (okna, dveře, rolety, vrata atd.)

  • V naši nabídce najdete zároveň konkurenční ceny, jak i bohatou nabídku výraběných a distribuovaných námi produktů. Na naše zákazníky čekají četné a pravidelné akce. ¨

  • Pro ještě větší jistotu a bezpečnost našich Zákazníků, že správně děláme stavební práce, máme pojistnou smlouvu v případě nesprávného plnění služeb.

  • Jako výrobce a distributor různých typů okenních krytů jsme bezkonkurenční na trhu  s ohledem na širokou a bohatou nabídku roletových látek a také roletových systémů.

  • Na naše zboží a služby poskytujeme záruku kvality (poskytována v době delší než tzv. minimum požadované zákonem). Kromě toho, kvalitu našeho zboží a služeb potvrzují reference - doporučujeme Vám, abyste se s nimi seznámili.

  • toma to lidské zdroje - kvalifikovaný a profesionální personál vždy Vám rád pomůže při výběru zboží, služeb a také poradí, jak nejvíc ekonomickým způsobem udělat plánovanou investici.

  • toma to široký územní rozsah našeho podnikání  (prodej, distribuce, provedení - montáž). Poskytujeme služby, distribujeme zboží po celém území Polska a v zahraničí. Mj. spolupracujeme s sítěmi kurýrních firem, díky tomu se k Vám naše zboží určitě dostane mimo vzdálenosti.

  • toma to spolehlivost a také účinný, a zárověň přátelský pro Zákazníka systém realizace prodejního procesu (procedury zákaznického servisu - administrativa zakázek/objednávek – poprodejní servis)

  • toma to výsoká kvalita nabízeného zboží (náš sortyment má požadované polským a evropským zákonem atesty)Dodaj artykuł do:
TOMA24