toma

OCELOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE

V naší nabídce máme mnoho modelů ocelových vchodových dveří. Liší se od sebe ochranou proti vysazení, odolností proti vloupání, konstrukcí závěsů a křídla, barevným provedením, typem výplně a dodatečným vybavením. Unikátní konstrukce dveří, s možností výběru dekorativních dýh v různých barvách, a estetické kování předurčují tyto dveře pro použití v domácnostech a kancelářích, ale i ve specializovaných místnostech, například v evakuačních průchodech mezi schodišti, archívy, rozdvodnami el. energie atd.

 

toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe

 

Ocelové vchodové dveře se dokonale uplatňují při výstavbě rodinných domů. Unikátní výrobní technologie, při níž se používá vysoce kvalitní plech, zajišťuje dlouhou životnost a elegantní vzhled i během dlouhodobého užívání. Dvoukřídlové dveře, jsou-li používány v souladu s návodem k obsluze, jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, a proto se nedeformují a nedochází k prověšení jejich křídel.

Ve dveřích lze použít různé typy hloubkově lisovaných výplní. Našim zákazníkům chceme nabídnout širokou škálu fólií, které napodobují přirozenou strukturu dřeva v různých barvách.

 

toma drzwi zewnetrzne dwuskrzydlowe toma drzwi stalowe dwuskrzydlowe toma drzwi stalowe dwuskrzydlowe

OCELOVÉ VCHODNOVÉ DVEŘE JSOU

  • pevné a trvanlivé – tuhá ocelová konstrukce chrání dveře proti mechanickému poškození,
  • bezpečné – bohatá nabídka bezpečnostních prvků:certifikovaných vložek, trnů proti vysazení dveří, přídavných zámků – do značné míry chrání proti vloupání a zvyšují bezpečnost,
  • těsné – splňují požadovaný akustický útlum pro stavebnictví,
  • různorodé – ocelové dveře lze objednat v různých rozměrech v následujícím provedení: jednokřídlé dveře, dvoukřídlé dveře, s barevným provedením v dostupných odstínech fólií atd.,
  • funkční.
toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe

 

V nabídce navíc máme dveře z ocelových profilů, které jsou vhodné k oddělení schodiště v bytových domech (např. v panelových domech) a stavbách občanské vybavenosti. Dveře jsou vyráběny z jednokomorových ocelových profilů v systému Forster Presto. Mohou být používány jako interiérové nebo vchodové dveře v několika verzích: prosklené, s nadsvětlíky nebo plné, s otevíráním směrem ven nebo dovnitř.

 

toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe toma drzwi stalowe

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24