toma

OKIENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu jsou určeny k ochraně místností proti hmyzu, prachu a pylu. V naší nabídce máme několik systémů okenních sítí proti hmyzu. Základním elementem sítě proti hmyzu je síťovina, která je vyrobena ze skelného vlákna, které je potaženo plastovou vrstvou. Jako novinku jsme do prodeje zařadili okenní síť proti pylu POLL-TEX, která efektivně zabraňuje pronikání pylu trav, květin a stromů do interiérů.

toma moskitiera antyalergiczna

Síť proti pylu POLL-TEX je odpověď na potřeby těch nejnáročnějších zákazníků, chrání nejen proti hmyzu, ale především proti alergenům ze vzduchu. Výrobek Poll-tex byl zkoumán z hlediska schopnosti zachycovat pyl travin, břízy, kopřivy a ambrózie. Filtr zabraňuje pronikání dvou nejčastějších alergenů – břízy a travin – až z 97 % a až ze 100 % pylů kopřivy a ambrózie. Materiál může být nabízen jako efektivní ochrana proti pronikání alergenů přítomných ve vzduchu do obytných interiérů.

OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU V RÁMU

Nejjednodušším systémem, který chrání interiér před hmyzem, jsou okenní sítě v rámu.

  • okenní síť je vyrobena z hliníkového profilu a ze síťoviny ze skelného vlákna
  • je možné použit síť proti pylu POLL-TEX
  • tvar okenní sítě lze přizpůsobit téměř všem okenním profilům
  • estetický, elegantní vzhled okenní sítě nepůsobí rušivě na pozadí okna
  • montáž je jednoduchá a bez zásahu do rámu okna – okenní síť se připevňuje pomocí otočných háčků – to umožňuje plynulé zavírání okna a jednoduchou demontáž před zimní sezonou
  • dva druhy profilů umožňují montáž okenní sítě zároveň do okna s křídlem, které je zarovnáno s rámem, i do okna s předsazeným křídlem
  • barvu profilu lze vybrat podle barvy oken – dostupná je bílá nebo hnědá barva, a také odstín zlatý dub, síťovina je dostupná v šedé a černé barvě.
toma moskitiery drzwiowe toma moskitiery okienne

Dodaj artykuł do:
TOMA24