toma

DŘEVĚNÁ OKNA

Okna vyrobená z borovicového dřeva a dřeva meranti v systému Softline jsou charakteristická svým moderním a estetickým vzhledem. Jejich podstatou je zaoblený profil, díky kterému získávájí oblé tvary s hladkou lesklou plochou.

 

okna drewniane okna drewniane

 

Vynikající kvalitu a odolnost proti deformaci oken systému Softline zaručují třívrstvé lepené hranoly vysušené na odpovídající vlhkost. Životnost oken je dodatečně prodloužena impregnací a základním nátěrem. Široká škála barev (celá paleta RAL) a také lazury s přiznanou strukturou dřeva umožňují splnit individuální požadavky i nejnáročnějších zákazníků.

 

okno drewniane okno drewniane ze szprosami okno drewniane szprosy

 

VVšechny povrchové úpravy jsou šetrné k životnímu prostředí. Spodní části rámů a spodní hrany křídel jsou opatřeny hliníkovými okapnicemi, jejichž tvar ladí s konturami celku. Údržba dřevěných oken je jednoduchá a čištění oken není časově náročné.

 

profil drewniany profil drewniany profil drewniany profil drewniany

Charakteristické vlastnosti:

  • Dřevěná okna jsou charakteristická svoji stálostí, nepodléhají deformacím či prasknutím.
  • Jsou zhotovená ze surovin přírodního původu.
  • Dosahují vynikajících izolačních parametrů.
  • Mají nízký součinitel prostupu tepla.
  • Jsou charakteristická svým elegantním vzhledem.

Historické budovy nás vedou k nákupu stylových oken, což umožnuje jejich renovaci a zachování historického charakteru staveb. Okna v kombinaci s dekorativní lištou, která se skládá z: hlavy, dovírací lišty a patky a další dekorativní prvky, které tvoří neopakovatelné kouzlo.

BAREVNÁ PROVEDENÍ DŘEVĚNÝCH OKEN

wczytuje wczytuje wczytuje wczytuje

Bílá

Tmavý dub

Světlý dub

Mahagon

wczytuje

wczytuje

wczytuje

wczytuje

Ořech

Palisandr

Borovice

Teak

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24