toma

OVLÁDAČE K VRATŮM

piloty do bram garazowych

Veselé, zářivě barevné a nabité pozitivní energií – těmito slovy lze popsat nejnovější kolekci dálkových ovládačů ke garážovým vratům. Projektanti užitkových předmětů už delší dobu dokazují, že praktické věci nemusejí mít pouze fádní provedení. Po módě stylových a chytrých telefonů, MP3 přehrávačů a laptopů se hitem stává zcela nový trend – designované dálkové ovládače ke garážovým vratům. Mají originální styl a zajímavý vzhled, kterým z oblasti techniky vstupují do světa módy.
Nová kolekce ovládačů pro garážová vrata je jedinečným počinem ve sféře designu – ovládač inspirovaný nejmodernějšími trendy v návrhu barev a vzoru. Ideální a rafinovaný vzhled dálkových ovládačů určuje důraz na detail a současně na zachování ergonomie a funkčnosti. Nejmódnější barvy této sezóny navíc tvoří kvintesenci touhy po krásných předmětech. Přitažlivý a současně jednoduchý plášť ovládače vyrobený z nejkvalitnějšího plastu lze úspěšně přirovnat ke kultovnímu iPodu. Tím spíše, že je k dispozici v 11 barvách: bílé, černé, červené, oranžové, fialové, olivově zelené, šedé, modré, růžové a tyrkysové. Malý, elegantní a šikovný dálkový ovládač se bez problému vejde do každé kabelky. Pro větší pohodlí a bezpečnost uživatelů má dálkový ovládač neviditelný držák na přívěšek nebo šňůrku, který je skrytý v jeho těle

 

Neprolomitelný kód

Nové vysílače jsou založeny na systému KeeLoq firmy Microchip Technology s dynamicky proměnlivým kódem. Ten zajišťuje maximální úroveň bezpečnosti, protože každý přenos kódu je zcela jedinečný. Možnost prolomení kódu je méně pravděpodobná než výhra ve sportce. Aby se člověk stal milionářem musel by vsadit 14 milionů tiketů s různými kombinace, zatímco vytvořený kód umožňuje až 268 milionů jedinečných kombinací! K použití jednou zvolené sekvence kódu může dojít nejdříve po 18 letech, pokud budeme používat vysílač desetkrát denně. Dálkový ovládač je navíc vybaven systémem stabilizace činnosti nosné frekvence, která značně prodlužuje bezporuchový provoz bez ohledu na vnější podmínky.

 

Technické údaje
Nosná frekvence: 433,92 MHz
Vysílací výkon: 0,1 mW
Napájení bateriemi: typ 27A alkalická 12V

Aktuální ceny na stránkách e-shopu:
Dálkový ovládač ve standardních barvách: bílé a černé
Barevné, vyměnitelné panely

Dodaj artykuł do:
TOMA24