toma

POSUVNÉ DVEŘE

 

Posuvné interiérové dveře představují výjimečné spojení moderního designu, inovace, funkčnosti a nejvyšší kvality.Posuvné vestavby umožňují libovolným způsobem zařizovat interiéry – jsou krásné a současně funkční, poskytují neomezené možnosti, jak vytvářet a realizovat vlastní návrhy. Posuvné dveře doplňují nevtíravým a elegantním způsobem interiér domácností, kanceláří i úřadů, ať už se jedná o vstupní interiérové nebo dělicí dveře.

toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne

Většina modelů laminovaných a dýhovaných interiérových dveří lze objednat v posuvné verzi.

Posuvné dveře dodáváme ve dvou systémech:
  • na stěnu,
  • do stavebního pouzdra.

 

Nástěnný systém se skládá z vodicí kolejnice, garnýže v barvě křídla, madla v barvě chromu nebo saténu.  Volitelně lze vybrat obložení zdi k nástěnnému posuvnému systému a hákový zámek.

 

Instalace do stavebního pouzdra používá konstrukční pouzdro s posuvným systémem, sadu lišt, sadu obložek pro obě strany, kartáčky, těsnění a madlo.

 

Nástěnné i skryté posuvné dveře lze namontovat jako jednokřídlové nebo dvoukřídlové.

 

 

toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne toma drzwi wewnetrzne przesuwne


Dodaj artykuł do:
TOMA24