toma

ROLETOVÁ AUTOMATIKA

Roletová automatika usnadňuje používání rolet a stává se standardním vybavením každého moderního bytu. Otevírání a zavírání rolet díky použití elektrického ovládání je pohodlné.  Pomáhá ušetřit čas, peníze a snížit námahu.

Nejnovější řadu pohonů k roletám a nový systém dálkového ovládání k pohonům v moderním designu jsme do naší nabídky zařadili nejen kvůli roletám, ale také kvůli rolovacím vratům. Roleta s pohonem už dnes představuje standard. Skutečnost, že se jedná o oblíbený sortiment mezi zákazníky, vyplývá nejen z příznivé ceny, ale také z dalších předností. Je to pohodlné a bezpečné řešení pro osoby, které často pobývají mimo dům. Předem naprogramovaný pohon vytváří dojem, že jsou obyvatelé stále doma. Jeho součástí je dálkový ovládač, nástěnné spínače a zařízení s časovým programem, díky kterým lze snadným a jednoduchým způsobem naprogramovat dobu a funkci rolet. Nový design bude určitě ladit estetickému vkusu většiny našich zákazníků. Rolety mají navíc tak jednoduchou obsluhu, že je mohou směle ovládat i nejmladší obyvatelé domu.

CHARAKTERISTIKA

Pohon je opatřen rychlospojkami, které se nacházejí na napájecím kabelu ve vzdálenosti 10 cm od hlavice pohonu a které umožňují okamžité odpojení napájení v případě jakéhokoliv problému bez nutnosti odpojovat kabel. "Přímý přístup k napájení ještě není u roletových pohonů všeobecně rozšířen, proto to bude "specialitka" pro montážní techniky a uživatele," říkají konstruktéři automatiky, kteří se zabývají touto oblastí. Současně také zdůrazňují, že provoz nových pohonů dosahuje hladiny hluku pod 45 dB, a tedy pod požadavek evropské normy, která pro tento typ činí 48 dB, a že mají možnost přesnější regulace v koncové pozici. Důležité je zmínit, že pohon je ve standardu vybaven bimetalovým tepelným vypínačem, který zabraňuje přehřátí pohonu a který odpojí napětí při překročení dané teploty po 4 minutách nepřetržitého provozu. Pro montážní techniky bude velkým usnadněním jednoduchá montáž a demontáž pohonu pomocí speciální klipového držáku do boku krabičky.  1. 15kanálový bezdrátový přepínač

  2. 2kanálový kabelový přepínač

  3. 15kanálový bezdrátový přepínač + timer

  4. 1kanálový dálkový ovládač

  5. 15kanálový dálkový ovládač

  6. 1kanálový klíčový ovládač

Dodaj artykuł do:
TOMA24