toma

KAZETOVÉ ROLETY

Vnitřní kazetové rolety dokonale chrání místnost před nadměrným sluncem. Rolety jsou zhotoveny z jednobarevných nebo vzorovaných materiálů, které zastiňují místnost až ze 70 %, nebo pogumovaných, které ji zastiňují ve 100 %. Látky jsou impregnovány antielektrostatickým prostředkem, který zabraňuje nadměrnému sedání prachu roletách. V nabídce máme více než 200 druhů materiálů v široké škále barev, a také řadu systémů kazetových rolet. Tyto rolety jsou ideální pro plastová, hliníková nebo dřevěná okna nové generace.

KAZETOVÁ ROLETA STANDARD a PREMIUM

Jedná se o praktický systém kazetových rolet, které jsou vyrobeny z PVC. Boční vodící lišty zabraňují pronikání slunečních paprsků po stranách rolety. Kazeta a boční vodící lišty jsou zhotoveny z bílého PVC, roletu zatěžuje estetická, plochá, ocelová lišta. Montáž kazetové rolety standard nevyžaduje zásah do konstrukce okna, roleta se lepí do okenního rámu. Systém STANDARD je vysoce ceněn, díky univerzálnímu způsobu montáže, který umožňuje přilepit roletu na různé typy oken. Kazetové rolety jsou dostupné v bílé a hnědé barvě nebo ve třech verzích, které imitují vzhled dřeva: ořech, zlatý dub, mahagon. SYSTÉM PREMIUM je vyroben z hliníku a olepen fólií, která imituje vzhled dřeva.

 

toma rolety kasetowe toma rolety kasetowe

 

Rafinovaný tvar kazety má také filigránová verze ROLETY MINI.

 

Kazetové rolety nabízíme také v provedení MIKRO A PIKO (zmenšená velikost kazety).  

ROLETA MIKRO a PIKO

Systém Mikro představuje látkovou roletu v PVC kazetě s bočními vodícími lištami z PVC v bílé barvě. Roleta v tomto systému je montovaná ve světle skla a je ovládána pomocí řetízkového mechanismu. Díky plochým, bočním vodícím lištám a zaoblenému tvaru kazety je roleta integrální součástí okna. ROLETA PIKO se vyznačuje extrémně plochou kazetou a štíhlejšími bočními vodícími lištami.


toma rolety kasetowe toma rolety kasetowe toma rolety kasetowe

 

ROLETA DUO

Díky našim novým roletám DUO v kazetě a bočním vodícím lištám můžeme v jedné roletě – jedné kazetě umístit dvě látky. Podle potřeby místnost zastíníte nebo ozdobíte jednou roletou. Libovolně můžete také libovolně měnit výzdobu okna dvěma látkami najednou. Díky použití bočních vodících lišt a krycí kazetě bylo omezeno pronikání světla


toma rolety kasetowe toma rolety kasetowe toma rolety kasetowe

 Dodaj artykuł do:
TOMA24