toma

JEDNODUCHÉ LÁTKOVÉ ROLETY

V naší nabídce máme několik systémů jednoduchých látkových rolet. K nejprodávanějším roletám patří jednoduchá roleta mini.

 

toma rolety wolnowiszace

JEDNODUCHÁ LÁTKOVÁ ROLETA MINI

Jednoduchá montáž bez vrtání, expresní demontáž, zachování plného zasklení okna a upevnění, které zabraňuje pohybu rolety při náhlých poryvech větru. Mini rolety nemají žádnou nevýhodu, na kterou si stěžují majitelé standardních nebo kazetových rolet. Kromě toho snadná montáž, obsluha řetízkovým a strunovým mechanizmem a široká škála barev tkanin dělají z rolet MINI nejpopulárnější systémy pro zastínění oken.

 

toma rolety proste mini

toma rolety proste mini

toma rolety proste mini

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ LÁTKOVÉ ROLETY MINI

Rolety MINI se montují na okenním křídle bez vrtání do rámu: pomocí samolepících háčků nebo plastových proužků na rámu okna. V případě potřeby je možné roletu rychle odstranit. Řetízkový mechanismus nemá kazetové pouzdro. Proto nedochází k narušení okna a roleta bez kazety zabírá velmi málo místa.

NEVIDITELNÉ VODÍCÍ LIŠTY

Strunový systém, který v konstrukci rolet mini přidržuje profil rolety, plní úlohu bočních vodicích lišt, je napínán a připevněn ke klipu na spodní části okenního rámu. Struny zabraňují roletě v pohybu při náhlém poryvu větru a absence vodicích lišt nezmenšuje plochu zasklení oken jako v případě kazetových rolet. Na přání lze provést montáž bez nich a na spodní části okenního rámu přilepit součást montážní sady – magnety, které budou přidržovat staženou roletu. Tento systém zastínění oken je velmi praktický, přesto však v porovnání s kazetovými roletami a s roletami mix mu chybí pohodlné funkce: roleta mini nemůže zatemnit jen spodní části nebo střed okna. Stejné omezení se týká tradičních velkých rolet.

JEDNODUCHÁ LÁTKOVÁ ROLETA STANDARD (VOLNĚ VISÍCÍ)

Jednoduchá forma a univerzální použití předurčují tuto roletu k použití v mnoha interiérech. Tento tradiční způsob zastínění představuje současně dekorativní prvek, který může být ozdoben volánem.

Volně visící rolety mohou být namontovány mimo okenní výklenek (na zdi nad oknem nebo na stropu) nebo na rámu pomocí speciálních háčků. Tyto rolety se výborně hodí k zastínění větších ploch, např. celého okenního otvoru.

 

toma roleta wolnowiszaca

toma roleta wolnowiszaca

toma roleta wolnowiszaca

VOLNĚ VISÍCÍ ROLETA V KAZETĚ

Pro náročnější zákazníky jsme připravili exkluzivní nabídku volně visících kazetových rolet. Volně visící kazetové rolety mohou být montovány mimo okenní výklenek (na zdi nad oknem nebo na stropě). Tyto rolety se výborně hodí k zastínění větších ploch.

 

toma roleta wolnowiszaca w kasecie

toma roleta wolnowiszaca w kasecie

toma roleta wolnowiszaca w kasecie

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24