toma

Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata, to je dokonalá nabídka pro všechny, kteří si ocení pohodlí, trvanlivost a estetiku.


Rolovací vrata jsou vrata standardně automatická a navíc, je možné je vybavit dálkovým ovládáním a pohodlně otevírat dálkovým ovladačem. Jsou trvanlivá – vyrobená z hliníku, materiálu odolného proti korozi a vysoce funkční – díky kompaktní struktuře zaručují maximální úsporu místa v garáži i u nájezdu. Jsou dostupná v atraktivních barvách a ve velikostech jak typizovaných, tak na objednávku i ve speciálních rozměrech.

 

V garáži není místo ani pod stropem (jsou na něm zavěšena jízdní kola, lyže a další předměty sezónní povahy)? Pak jsou řešením garážová vrata rolovací - díky unikátnímu rolovacímu mechanismu (tělo vrat vyrobené z hliníkových lamel se roluje do boxu, umístěného těsně nad vraty uvnitř garáže) nezaberou tato vrata v garáži žádné místo.

 

toma bramy garazowe roletowe toma bramy garazowe roletowe toma bramy garazowe roletowe

Rolovací vrata standardně dodáváme s elektrickým pohonem a klikou pro nouzové ruční otevření. Rolovací garážová vrata jsou náročnější na údržbu. V případě poškození, např. nacouváním, je ale oprava (výměna lamely) snadná, levná a rychlá – tam, kde by byla u jiných typů vrat nutná nákladná oprava, či dokonce výměna celého křídla vrat, stačí malý zásah.

Hlavní výhoda rolovacích vrat? Vrata se „otevírají“ do malého boxu, umístěného těsně nad vraty pod stropem uvnitř garáže nebo také před otvorem garáže. Vrata nezabírají téměř žádné místo, úspora prostoru v garáži je maximální. Pokud chcete vrata, jejichž používáním uspoříte maximum prostoru, volte vrata rolovací.


toma bramy garazowe roletowe toma bramy garazowe roletowe toma bramy garazowe roletowe toma bramy garazowe roletowe


Dodaj artykuł do:
TOMA24