toma

ROLOVACÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA

Rolovací vrata jsou automatická vrata s pohodlnou obsluhou, vybavená třífázovým pohonem s ovládací kazetou. Díky kompaktní konstrukci je lze namontovat téměř v každé místnosti.

toma bramy przemyslowe

 

Rolovací vrata jsou standardně vybavena kompaktním třífázovým pohonem v sadě s ovládací kazetou s režimem "nahoru – stop – dolů" a jsou napájena napětím 400 V. Modulová konstrukce ovládání umožňuje jeho rozšíření o další funkce. K volitelnému vybavení patří např. šifrovací zámek, čtečka magnetických karet, dálkové ovládání.

VLASTNOSTI A PŘEDNOSTI ROLOVACÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT

  • automatická – rolovací vrata jsou standardně vybavena kompaktním třífázovým pohonem v sadě s ovládací kazetou s režimem "nahoru – stop – dolů" a jsou napájena napětím 400 V. Modulová konstrukce ovládání umožňuje jeho rozšíření o další funkce. K volitelnému vybavení patří např. šifrovací zámek, čtečka magnetických karet, dálkové ovládání.

  • odolné proti korozi – konstrukce vrat je montována kompletně z dílů zabezpečených proti korozi. Obšívka a vodicí lišty jsou vyrobeny z hliníku lakovaného vysoce kvalitními laky, pojízdné konzoly jsou pozinkovány a navíjecí hřídel je ocelová a lakovaná.

  • prosvětlené - potřebujete-li osvětlit tmavou místnost ,musíte myslet na vrata s prosklenými profily. Toto řešení umožňuje ušetřit elektrickou energii. Díky proskleným profilům lze také sledovat prostor před vraty bez nutnosti jejich otvírání. Možnost montáže zasklení navíc zvyšuje estetický vzhled vrat.

  • funkční - rolovací vrata BR-100 lze díky jejich kompaktní konstrukci namontovat téměř v každé místnosti. V jejich blízkosti mohou pracovat jiná zařízení např. portálový jeřáb, zvedák. Vrata se montují přímo za otvor, nezabírají místo před vjezdem ani v interiéru a k jejich montáži je nutné pouze 540 mm vysoké nadpraží.

  • bezpečné - bezpečnost zajišťují: bezpečnostní optický podlahový profil, fotobuňky a světelná signalizace. Pohon je navíc vybaven klikou pro nouzové otevření a systémem elektromagnetických brzd. Ovládací kazeta "nahoru-stop-dolů" zajišťuje snadnou a účinnou obsluhu vrat a díky ní budete mít jejich provoz vždy pod kontrolou.

toma bramy przemyslowe toma bramy przemyslowe

 

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24