toma

Sekční garážová vrata

Při jejich projektování a výrobě jsme mysleli na náročné uživatele. Jsou teplá, trvanlivá, funkční a pohodlná.


Každý dům je jiný a vyžaduje individuální přístup. Naše sekční vrata se snadno přizpůsobí prvkům budovy a jejímu průčelí. Rozmanitost nabízených vzorů a barev poskytuje neomezené možnosti volby. Také tvar otvoru může být projektován libovolně: jako čtvercový, se zkosenými hranami, obloukový nebo zaoblený. Sekční vrata se vždy hodí ke každému z nich.

 

Je poslední volné místo ve vaší garáži pod stropem? Pak zvolte garážová vrata sekční. Jsou rozdělena do několika vodorovných sekcí (odtud i jejich název), které se při otevírání vysouvají do vodících kolejnic uchycených na stropě. Plášť těchto vrat je vyroben z ocelových (pozinkovaných) panelů, vyplněných izolační pěnou. Samotné stahování a vysouvání těla vrat je zajištěno systémem pružin (máte na výběr mezi pružinami tažnými a zkrutnými). Dle vašeho výběru dodáme tato vrata s ručním či elektrickým pohonem. Elektrické pohony jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům, proto se mohou použít pod širým nebem např. na brány u vstupu či vjezdu domu.

 

Co se zajištění týče, je zapotřebí zvolit zámek nebo pohon. Sekční vrata dodáváme v mnoha barevných provedeních. Nabízíme i doplňkový sortiment jako je větrací mřížka, prosklená okénka apod. Výrobce garantuje desetiletý bezproblémový provoz.

Hlavní výhoda sekčních vrat

Úspora prostoru, vrata nepřekáží, nevyklápí se, můžete parkovat těsně před vraty i za nimi (jedno vozidlo v garáži, druhé těsně před ní) a přesto je pohodlně otevřete. Pokud chcete vrata, jejichž používání je pohodlné, volte vrata sekční.


toma bramy garazowe segmentowe zloty dab toma bramy garazowe segmentowe toma bramy garazowe zestaw drzwi i brama
  • Garážová vrata sekční pro stavební otvory se vyznačují: pozinkovanou konstrukcí, plášť z pozinkovaného plechu, zateplené polyuretanem o síle 40 mm, výplň malá lamela.
  • Tepelně technické parametry sekčních vrat (tj. součinitel prostupu tepla): U=1W/mK
  • Výroba garážových vrat na míru dle vámi požadovaných rozměrů

Sekční garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do garáží rodinných domů a hospodářských budov. Jsou sestavena ze svislých a vodorovných (stropních) kolejnic. Plášt vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány. Ve vratech je použit bezpečný systém pružin (možno objednat s pružinami tažnými nebo skrutnými), zabezpečující dokonalé rozložení váhy pláště. Zabezpečení vrat je volitené, západka nebo zámek. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující bezpečnost používání. Vrata se dodávají včetně montážního příslušenství. Otvírání vrat je možné ruční, nebo s elektrickým pohonem. Široká škála barevného provedení. Široká škála doplňkové výbavy.

 

Plášť vrat se vyrábí z panelů o výškách: 500, 518, 555, 625 mm. Použitá výška panelů závisí na celkové výšce vrat. Panely o síle 40 mm jsou vyplněny polyuretanovou pěnou, jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového plechu s oboustrannou strukturou dřeva (Woodgrain). Povrchová úprava vrat je provedena plyesterovými barvami. Po stranách panelu je kování z ocelového pozinkovaného plechu. Spodní panel je opatřen gumovým těsněním těsně přiléhajícím k podlaze. Na horním zakončení panelu je těsnění, které v případě uzavření dveří těsně přiléhá k nadpraží. Panely jsou vybaveny spojovacími bezpečnostními zámky a gumovým těsněním v místě styku dvou panelů zabraňující skřípnutí prstů. Upozornění: Panely jsou ve vratech montovány odspodu. Dole je vždy použit nejvyšší panel.


toma bramy garazowe segmentowe biala toma bramy garazowe segmentowe przetloczenia

 

Dodáváme bezpečná Garážová vrata: Znak CE na sekčních garážových vratech označují, že splňují požadavky evropské normy EN13241-1 na bezpečnost provozu. Sekční garážová vrata od výrobce Wiśniowski jsou trvalé, bezpečné a komfortní při obsluze. Jsou vyrobené shodně se systémem ISO 9001 : 2000 a jeho normami.

Garážová sekční vrata od výrobce firmy Wiśniowski splňují 5 bodů, které Vám pomohou při výběru sekčních vrat:

  • Speciálně profilované panely: Znemožňují skřípnutí prstů v místě spojení panelů garážových vrat i v místě montáže závěsů a vstupních dvěří.
  • Zabezpečení při prasknutí lanka: Chrání před pádem křídla vrat při případném poškození tažného lanka.
  • Fotobuňky: Umožňují zastavení vrat a jejich zpětný chod v případě, že se v dráze vrat nachází překážka.
  • Pojistka při přetržení: V situaci , kdy vrata najedou na překážku, přeruší jejich chod a následně vrata uvede ve zpětný chod.
  • Integrované zabezpečení: V případě prasknutí torzní pružiny zajišťuje vrata před jejich pádem a tím je maximálně zabezpečuje.


toma bramy garazowe segmentowe sienna noce toma bramy garazowe segmentowe toma bramy garazowe segmentowe mahon toma bramy garazowe segmentowe bez przetloczen
toma bramy garazowe segmentowe kasetowe przetloczenia toma bramy garazowe segmentowe z przeszkleniami toma bramy garazowe segmentowe z przeszkleniami toma bramy garazowe segmentowe z przeszkleniami

 

Jedinečný charakter sekčních garážových vrat, prosklení,celkový vzhled Vaší stavby. Toto moderní řešení kombinované se zajímavým vzorem je perfektní doplňek Vaší stavby. Velké množství povrchových úprav, typů, motivů a dodatkových částí umožňuje splnit Vaše individuální přání.

 

Ke každým sekčním vratům je možné vyrobit hlinikové dveře s identickým vzorem, barvou, a výplňí. Dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé s krátkou ventilací nebo bez a s prosklením stejného typu jako na garážových vratech.


Dodaj artykuł do:
TOMA24