toma

SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA

Sekční průmyslová vrata jsou ve standardu vybavena speciálním, integrovaným, kompaktním třífázovým pohonem. Toto řešení umožňuje přizpůsobit vrata individuálním podmínkám v konkrétních průmyslových provozech, halách nebo skladech. Tradiční pružiny nahradil moderní pohonný systém, díky kterému mohou vrata provést až 100 000 pracovních cyklů! Použitý pohon zajišťuje dlouhou životnost a pohodlnou obsluhu. Dodatečnou výhodou vrat je rychlá a snadná montáž, k vratům s jiným než standardním typem vedení neúčtujeme příplatek.


toma bramy przemyslowe

 

VLASTNOSTI A PŘEDNOSTI SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT

 • dostupné ve standardních i nestandardních rozměrech - pouze firma WIŚNIOWSKI má v nabídce průmyslová vrata ve standardních rozměrech. To umožňuje projektantům navrhnout vrata v nestandardních rozměrech, za něž zákazník zaplatí stejně jako za vrata ve standardním provedení.  Vrata MakroPro a MakroPro Alu jsou vyrobena na objednávku zákazníka a jejich rozměr je přizpůsoben danému stavebnímu otvoru. Vrata lze vyrobit v rozměrech do 8 000 mm šířky a do 5 000 mm výšky.
 • tepelná izolace - součinitel prostupu tepla pro sekční vrata MakroPro má hodnotu Uk = 1,0 W/m2 x K. Z důvodu zajištění dobré tepelné izolace místností jsou vrata vybavena systémem celoobvodového těsnění a těsněním mezi jednotlivými panely. Plášť je vyroben z ocelových dílů s tloušťkou 40 mm, které jsou vyplněny polyuretanovou pěnou.
 • bezpečnost - vrata jsou vyrobena podle evropských norem a standardů.
  Vrata MakroPro a MakroPro Alu jsou opatřena ochranou proti samočinnému spuštění pláště: v případě poškození lana nebo prasknutí pružiny. Pohon ve vratech MakroPro 100 a MakroPro Alu 100 je vybaven tichou, samobrzdnou šnekovou převodovkou a záchytným zařízením, které chrání proti pádu vrat v případě výpadku elektrické energie bez ohledu na rychlost otáček, směr otáčení nebo jejich polohu. Toto automatické zařízení má velmi dobré tlumicí vlastnosti v okamžiku zachycení.
  U všech typů vrat s pohonem Automatik jsou použity fotobuňky, světelná clona, bezpečnostní čidla pro podlahovou lištu, světelná signalizace atd.
 • pohodlí - pohodlnou obsluhu vrat MakroPro a MakroPro Alu zajišťuje jeden z několika způsobu ovládání, které nabízíme: řetězová nebo lanková převodovka, kompaktní pohon s ovládací kazetou "nahoru-stop-dolů".
  Vrata MakroPro 100 a MakroPro Alu 100 využívají kompaktní pohon s vypínačem "nahoru-stop-dolů". Volitelně lze použít: šifrovací zámek, čtečku magnetických karet nebo vysílač dálkového ovládání atd. Modulová konstrukce ovládání umožňuje připojit další zařízení, která mohou spolupracovat s vraty, např. automatickou myčku.
 • pevnost a odolnost - konstrukční díly vrat jsou vyrobeny z pozinkované oceli (vodicí lišty, spojovací prvky) nebo z pozinkovaného ocelového plechu a jsou lakovány polyesterovými barvami (panely). Plášť tvoří segmenty s tloušťkou 40 mm.
  Záruku dlouhodobého užívání představuje vysoce kvalitní panel dostupný v několika verzích: plný ocelový segment, prosklený ocelový segment, prosklený hliníkový segment. Segmenty byly vyrobeny speciální technologií vícevrstvého ohýbání plechu, která zajišťuje stabilní připevnění závěsů.
 • funkčnost a tichý provoz - válečky, po kterých se posouvá plášť vrat ve vodicích lištách, jsou osazeny ložisky, potaženy plastem a pohybují se posuvem v závěsech. Tento systém zajišťuje plynulý, tichý a stabilní chod vrat.
 • univerzálnost a dobrá vybavenost - nabídka několika základních typů vedení umožňuje přizpůsobit druh vrat a typ montáže podmínkám v konkrétní průmyslové hale nebo skladu. Sekční vrata lze namontovat za každých podmínek a v každé místnosti.

toma bramy przemyslowe

toma bramy przemysloweno scratch

Velké, prosklené hliníkové plochy ve vratech MakroPro Alu umožňují stoprocentní využití denního světla. Současně si zachovávají vysoké nároky kladené na průmyslová vrata. Na přání zákazníka lze použít No-SCRATCH skla, která jsou odolná proti poškrábání a zvyšují užitkovou hodnotu vrat.

Organické sklo No-SCRATCH je potaženo speciální vrstvou, která zajišťuje jeho dlouhou životnost. Tento materiál je odolný proti poškrábání a proti působení řady chemických látek. Protože zesílená svrchní vrstva vykazuje vynikající přilnavost, neexistuje riziko, že by během čištění došlo k jejímu zničení. Organické sklo No-SCRATCH ve vratech řady MakroPro je odolné proti škodlivému působení slunečních paprsků a po řadu let si zachovává stejnou propustnost světla.

 

Sklo No-SCRATCH lze použít ve všech hliníkových vratech: MakroPro Alu, MakroPro INVEST (také ve verzi VISUAL) jako dvojvrstvé sklo.


 

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24