toma

SKLENĚNÉ DVEŘE

Skleněné dveře a skleněné vestavby umožňují libovolným způsobem zařizovat interiéry – jsou krásné a současně funkční, poskytují neomezené možnosti, jak vytvářet a realizovat vlastní návrhy. Elegantní a světlé interiéry se staly ukazatelem současné architektury. Skleněné plochy stěn a dveří pomáhají splnit tyto požadavky a úspěšně se zařazují mezi tyto trendy. S jejich pomocí lze rozdělit místnosti bez omezení přístupu světla, což umožňuje efektivní využití prostoru.


toma drzwi i scianki szklane

 

Kromě funkčních vlastností představují celoskleněné příčky a dveře originální ozdobný prvek, které lze přizpůsobit vzhledu každého interiéru. Naše skleněné dveře a příčky se vyznačují:

  • velmi bohatou paletou vzorů
  • rozmanitými formami zdobení skel – pískování, frézování, broušení
  • laminování s použitím textilních látek, tapet nebo dokonce fotografií
  • efekt trojrozměrného obrazu
  • kliky a madla vyrobená individuálně na přání zákazníka

Nabízíme vám skleněné interiérové dveře vyráběné individuálně pro každou zakázku. Máme velký výběr moderních a elegantních kování, závěsů a klik. Montujeme interiérové jednokřídlové i kyvné dveře, které lze připevnit do zdi, podlahy, stropu i na sklo. Nabízíme dveře s jednoduchými závěsy i s hydraulickými nebo mechanickými zavírači. Nabízíme také možnost olepení skla dekorativní fólií. Skleněné dveře doplňují nevtíravým a elegantním způsobem interiér domácností, kanceláří i úřadů, ať už se jedná o vstupní interiérové nebo dělicí dveře.


toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane
toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane


Sklo

Vkusné vzory založené na jednoduchých geometrických tvarech a široká skleněná tabule, která umožňuje svobodnou hru světla, představuje vynikajícím prostorový doplněk. Výplň křídla tvoří čiré nebo satinované tvrzené sklo s tloušťkou 8 mm. Dekorace se zhotovuje metodou sítotisku nebo rytí.

Samolepky na skleněné dveře

Novinku v naší nabídce představují samolepky na skleněné dveře. Když se rozhodnete změnit zařízení interiéru, nic vám nebrání v tom, abyste také změnili vzhled dveří.  Samolepky na dveře, přestože nejsou tak oblíbené jako samolepky na zeď nebo fototapety, představují vynikající, rychlé a jednoduché řešení pro změnu interiéru.

toma drzwi wewnetrzne szklane


Měkký velur propůjčuje interiéru teplo domova, a budete-li chtít také ... hmatatelný luxus.

toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane toma drzwi wewnetrzne szklane


Dodaj artykuł do:
TOMA24