toma

Stříšky z nerezové oceli

Jemné a elegantní důrazy Vašeho domu.

Již samotné moderní vzornictví stříšek LIGHTLINE zvedá estetickou a funkční hodnotu vchodu. Typická silueta ve tvaru oblouku a průhledný anebo barevný saténový povrch přitahuje zrak a zve dovnitř.

Nabízené stříšky společně se stěnami jsou to nejkvalitnější výrobky. Použité materiály, které se charakterizují vysokou kvalitou, jako: hliník, akrylové sklo, štíhlé a lehké hliníkové anebo vyrobené z nerezové oceli podpěry působí esteticky, splňují veškeré požadavky náročných zákazníků, majitelů luxusních domů, obchodů, restaurací, vil.

 

toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe


Použití akrylového skla ve čtyřech barvách: bezbarvé, satén bílá, satén modrá, satén zelená dává možnost libovolného přizpůsobení našich výrobků k potřebám zákazníka a umožňuje vhodné vkomponování stříšky do celkové  kompozice budovy.

Proč stojí to za to?

Estetika – lehká nosná konstrukce provedená z nerezové oceli, dešťový  a upevněný u stěny hliníkový profil, akrylové sklo dostupné ve čtyřech barvách dává štíhlou linii celé konstrukci. Snadnost aranžace stříšky a stěny v každém prostoru budovy.  Použití zastřešení z ušlechtilé oceli neruší celkovou estetiku celého průčelí budovy.

Trvalost - využití ušlechtilé nerezové oceli, akrylového skla odolného proti působení vnějších účinků a UV záření zvyšuje odolnost proti stárnutí, a také minimalizuje periodickou údržbu. 

Čistota - pryžové těsnění v přistěnovým profilu  vede dešťovou vodu přímo do odtoku.

Rychlost montáže - souprava elementů pro montáž stříšek a stěn je velmi lehká a nevyžaduje velké vynaložení síly. Díky použití západkových spojení nemusíme vrtat otvory v akrylové desce. Speciální zapádkové držáky z nerezové oceli jsou solidní podpěrou pro akrylovou desku. Možnost demontáže západky umožňuje jednoduché čištění celé desky.

toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe

Montáž stříšek LIGHTLINE je velmi jednoduché, stačí jedno „klepnutí”. Po umístění desky z akrylového skla v drážce upevòovací svorka automaticky zacvakne, paj se ji zablokuje lištou z ušlechtilé oceli.

Pokyny pro údržbu

Veškeré elementy z nerezové oceli jsou vyrobené z V2A, a jejich povrch je leštěný jemným brusným papírem (velikost zrna 240).

POZOR!  V určitých podmínkách  „nerezová ušlechtilá ocel” může korodovat, pokud její povrch bude vystaven působení účinků podporujících korozi:
  • extrémně vysoká vlhkost vzduchu s obsahem soli (u moře);
  • velmi znečistěný vzduch v průmyslových oblastech anebo poblíž rušné ulice (kyselé deště);
  • kontakt s chlorovanou vodou (plovárny);
  • používání nástrojů které byly dříve používány pro obrábění oceli;
  • styk se stavební chémii;
  • niebezpečné můžou být také voda obsahující sůl a cementový prach, které se dostanou (kupř. s dešťovou vodou) na elementy konstrukce a usadí se na jejich povrchu.
Čistění může probíhat umýváním jemným prostředkem pro čistění povrchů, může se také používat čistící prostředky pro nerezovou ocel.

POZOR! Povrch z ušlechtilé oceli měl by se čistit ve stejné době jako skleněné povrchy.

Modulový systém stříškyXL

Elegantní prvek pro každou fasádu. Možnost montáže stříšky v různých konfiguracích v délkách od 2874 mm do nekončena. Díky těmto vlastnostem může být stříška používaná jako zastřešení dlouhých výloha obchodů, široké vstupy do budov, zastřešení vstupů pro prodejen, garáží apod.

Základní, prvkem systému je základní modul o rozměrech: 2847 x 1420 x 250 mm.
Jako rozšíření může být používán prodloužený modul o rozměrech: 1218 x 1420 x 250 mm.

 

toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe


Základní a prodloužený modul jsou dostupné v těchto odstínech:
  • bezbarvý
  • bílý saténový
  • zelený saténový
  • modrý saténový

 

toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe

Základní konstrukci tvoří:

- profily z nerezové oceli
- hliníkové profily
- výplně z akrylu 6 mm


toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe toma daszki akrylowe

 


 

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24