toma

VENKOVNÍ DVEŘE


toma drzwi wejsciowe

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ DVEŘE

Výběr venkovních dveří není snadný. Tento výběr bude mít vliv na vzhled budovy, místností a také jejich atmosféru.  Každý z nás má jiné očekávání a různé vkusy. Vytvořili jsme široký výběr produktů, které splní Vaše očekávání a usnadní správný výběr.

Venkovní hliníkové dveře, které chceme Vám nabídnout jsou...

toma drzwi wejsciowe

DŘEVĚNÉ DVEŘE

Výběr venkovních dveří není snadné rozhodnutí. Tento výběr bude mít vliv na vzhled budovy, místností a jejich atmosféru. Každý z nás má jiné očekávání a jiný vkus. Vytvořili jsme široký sortiment produktů, které splní Vaše očekávání a usnadní správný výběr.

Dveře, které chceme Vám nabídnout jsou...
toma drzwi wejsciowe

OCELOVÉ VENKOVNÍ DVEŘE

V naší nabídce máme mnoho modelů ocelových venkovních dveří. Odlišují se od sebe  ochranou proti vyvracení dveří, odolností proti vloupání, konstrukcí závěsů a křídla, koloristikou, výplní a dodatečným vybavením. Unikátní konstrukce dveří s možností výběru dekorativních dýh v různých barvách a estetické kování předurčuje tyto dveře zároveň přímo do domácností a kanceláří a také specializovaných místností jako například evakuační průchody mezi schodištěmi, archivy, rozdělovny, atd.
toma drzwi wejsciowe

PLASTOVÉ VENKOVNÍ DVEŘE

Plastové venkovní dveře jsou ideální pro všechny ty, kteří neradi dělají kompromisy mezi funkčními a estetickými vlastnostmi výrobku.

toma drzwi wejsciowe

VSTUPNÍ DVEŘE HDI

Naše nabídka vstupních dveří je přizpůsobena potřebám každého zakazníka. Výrobky splňují standardy a je to dokonalá nabídka, která má vynikající poměrkvalita-cena. Vstupní vnitřní dveře jsou používányjako vstupnídveředo bytů (vstup ze schodiště v panelových domech).


Dodaj artykuł do:
TOMA24