toma

VENKOVNÍ PARAPETY

toma parapety zewnetrzne stalowe

POZINKOVÉ VENKOVNÍ PARAPETY

V naší nabídce máme pozinkové venkovní parapety, které jsou malovány práškovými barvami a také jsou dýhovány.

Pozinkové venkovní malováné parapety jsou vyrobeny z ocelového plechu o nejvyšší kvalitě, žárově pozinkované (gramáž zinku 275 g/m2 ) a tloušťka plechu 0,75 mm, a dále jsou malovány práškovými laky světové třídy jako: Coroflex, Antislip (dokolnalé chrání plech proti korozi na dlouhá léta).

toma parapety zewnetrzne aluminiowe

HLINÍKOVÉ VENKOVNÍ PARAPETY

V naší nabídce máme hliníkové venkovní parapety, které jsou malovány práškovými barvami. Povrch hliníku je pokryt polyesterovými barvami a dodatečně je proti poškození opatřen ochrannou folií. Přednosti hliníkových parapetů...

toma parapety granitowe
toma parapety zewnetrzne alu plytka

HLINÍKOVÉ VENKOVNÍ PARAPETY DESTIČKA

Jsou určeny pro montáž s plastovými okny, dřevěnými okny, a okny, které jsou vyrobeny z hliníku. Dobře namonotvané parapety chrání elevaci budov a odvádějí vodu. Díky použití nejvyšší kvality hliníkových plechů jsou velmi estetické, trvanlivé a odolné vůči působení  atmosférických podmínků.

toma parapety zewnetrzne konglomerat plytka

Venkovní parapet z jemnozrnného konglomerátu

Parapety jsou vyrobeny v 80% z mramorové moučky, kterou spojují pryskyřice. Díky použití těchto materiálů výrobky mají dokonalé technické vlastnosti: odolnost proti mrazu, odolnost proti stlačení a ohybu, nenasákavost, odolnost proti čisticím prostředkům, oleji, čaji, vínu a organickým kyselinám.

 


 

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24