toma

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Vertikální žaluzie (vertical) patří k nejoblíbenějším způsobům zastínění místností. Žaluzie se používají nejčastěji v kancelářích, bankách nebo úřadech v nejrozšířenější verzi s lamelami o šířce 127 mm (látkové nebo plastové). Kromě své základní funkce (ochrana před škodlivými účinky slunečního záření) slouží také jako vynikající dekorační prvek v každém interiéru, a to díky široké paletě barev a struktur. Tradiční dělící přepážka může být úspěšně nahrazena vertikální žaluzií. Efekt rozdělení prostoru vertikálními lamelami je nejlepší a nejvhodnější ve velkých kancelářských a obytných místnostech.

 

toma zaluzje pionowe vertical pionowe zaluzje

KONSTRUKCE

Vertikální žaluzie se skládají ze systému, který zajišťuje otáčení a posouvání lamel, a z výplně, to znamená stínicího materiálu tzv. vertikálních lamel. Tkaniny se od sebe liší tloušťkou a stupněm propustnosti světla. V Polsku převažují lamely o rozměru 127 mm. V případě malých oken působí takové lamely příliš těžkopádně, proto nabízíme také kolekci látkových lamel se šířkou 89 mm.

 

toma zaluzje pionowe toma zaluzje pionowe toma zaluzje pionowe

NOVINKU V NAŠÍ NABÍDCE TVOŘÍ VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE TYPU STRING

Vertikální žaluzie typu STRING představují ideální řešení pro byt i kancelář. Doporučujeme zejména zákazníkům, kteří si cení praktičnosti, elegance a snadného použití. Samozřejmostí je zachování elegantního designu a spolehlivé konstrukce. V žaluziích tohoto typu lze vytvořit jedinečnou barevnou variaci. Žaluzie nabízíme s lamelami o šířce 89 mm. Pouze u těchto žaluzií lze svobodného procházet mezi volně visícími řetízky.

 

zaluzje pionowe string karnisz zaluzje pionowe string zaluzje pionowe
toma zaluzje stringi zaluzje pionowe string

 

Dodaj artykuł do:
TOMA24