toma

VSTUPNÍ DVEŘE

Naše nabídka vstupních dveří je přizpůsobena potřebám každého zákazníka. Výrobky splňují požadované standardy a představují vynikající nabídku z hlediska poměru ceny a kvality. Vstupní vnitřní dveře nacházejí uplatnění jako vstupní dveře do bytů (vstup ze schodiště nebo chodby v panelových domech).

HDF

dřevovláknitá deska vyrobená na sucho z dřevěných vláken a syntetického lepidla (aminové pryskyřice), kterým se vlákna spojují za současného působení tlaku a teploty. Desky HDF se používají pro výrobu lisovaných dveřních desek, které splňují všechna očekávání spotřebitelů. Deska HDF se využívá jako nosná deska a lze na ni nanášet lamináty HPL a CPL, pryskyřicí impregnované papíry a přírodní dýhy.

toma drzwi wewnatrzklatkowe toma drzwi wewnatrzklatkowe toma drzwi wewnatrzklatkowe

 

Našim zákazníkům nabízíme:

  • vyztužené vstupní vnitřní dveře - rám křídla je vyroben z překližky z jehličnatého dřeva. Výplň křídla tvoří odlehčená dřevotřísková deska. Křídlo je dodatečně zpevněno vnitřní výztuží a je opláštěno vrstvou hliníkového plechu a HDF deskou.
  • bezpečnostní vstupní vnitřní dveře - rám křídla je vyroben z překližky z jehličnatého dřeva. Vnější výplň křídla tvoří speciální konstrukce z dřevotřískové desky, která je zpevněna ocelovými tyčemi. Křídlo je opláštěno speciální dvouvrstvou deskou z hliníkového plechu a HDF desky.
Speciální konstrukce poskytuje plnou záruku tvaru – nepodléhá deformacím pod vlivem rozdílu teplot a vlhkosti vzduchu mezi místnostmi.

TYTO DVEŘE JSOU DOSTUPNÉ V ŠIROKÉ ŠKÁLE VZORŮ A BAREV

toma drzwi wewnatrzklatkowe toma drzwi wewnatrzklatkowe toma drzwi wewnatrzklatkowe toma drzwi wewnatrzklatkowe toma drzwi wewnatrzklatkowe frezowanie hdf drzwi wzor frezowanie hdf drzwi wzor
Dodaj artykuł do:
TOMA24