toma

Výklopná garážová vrata

Jedny z nejoblíbenějších a nejosvědčenějších vrat na trhu. Jejich nízká cena je zaručena díky jednoduchému a tradičnímu konstrukčnímu řešení.

Klasické výplně vrat z trapézového plechu v horizontálním, vertikálním nebo šikmém uspořádání představují vždy módní řešení. Záruku trvanlivosti poskytuje ochrana žárovým pozinkováním konstrukce a pozinkováním a potažením povrchu vrat polyesterem. Vrata lze vyrobit v zateplené verzi a vybavit je automatikou. Praktické příslušenství, např. průchozí dveře, větrací mřížky nebo prosklení, zvyšují funkční využití vrat.

 

Výklopná garážová vrata jsou vrata univerzálního využití – lze je montovat do každé garáže, do vjezdového otvoru nebo za něj, jsou nezávislá na přívodu elektrické energie, mechanické ovládání lze přitom snadno i dodatečně doplnit elektrickým pohonem. Tato vrata prodáváme standardně vybavena montážní sadou, držáky pro montáž vrat a zámkem s vložkou, která má tři klíče. Konstrukce vrat je vyrobena z ocelových pozinkovaných profilů. Samotné křídlo je plechové v různém barevném provedení a je uloženo v kolejničce, která je přizpůsobena dlouhodobému vysokému zatížení. Výrobce garantuje desetiletý bezproblémový provoz.

Hlavní výhoda výklopných vrat? Tělo z jednoho kusu je prakticky nezničitelné, jednoduché ovládání není závislé na elektrické energii a mají dobré tepelně izolační vlastnosti. Pokud chcete vrata, o která se nebudete muset starat, jsou vrata výklopná tím nejlepším řešením.

 

toma bramy garazowe uchylne toma bramy garazowe uchylne toma bramy garazowe uchylne

Výklopná garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do garáží u rodinných domů a hospodářských budov. Skládají se z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Vrata jsou standardně vybavena montážní sadou, držáky pro montáž vrat a zámkem s vložkou, která má tři klíče.

Křídlo vrat

 • Konstrukce křídla vrat je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. Výplň tvoří ocelový, pozinkovaný, trapézový plech - trapez T-10, potažený polyesterovou barvou.
 • Vrata NOVUM typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z pozinkovaných ocelových profilů. Součástí dodávky je jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata Novum nemohou mít vstupní dveře a zateplení.
 • Vrata PROGRESS typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z pozinkovaných ocelových profilů. Součástí dodávky je jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle.
 • Vrata KOMFORT typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z pozinkovaných ocelových profilů. Součástí dodávky je jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle.
 • Vrata KOMFORT speciálních rozměrů - konstrukce křídla je zhotovena z pozinkovaných ocelových profilů. K vratům se nedodává jedna příčka spojující vodící stropní kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle a ventilační mřížku.

Rám vrat

 • Rám vrat je zhotoven z ocelových pozinkovaných profilů. K rámu vrat se šroubují pozinkované vodící stropní kolejnice. Všechny jednotlivé díly rámu jsou k sobě spojeny šrouby.

toma bramy uchylne pionowe toma bramy uchylne pionowe toma bramy uchylne pionowe toma bramy uchylne pionowe


toma bramy uchylne poziome toma bramy uchylne poziome toma bramy uchylne poziome toma bramy uchylne poziome


toma bramy uchylne skośne toma bramy uchylne skośne toma bramy uchylne skośne toma bramy uchylne skośne

 

Proč výklopná garážová vrata?

6 důvodů pro výklopná garážová vrata od výrobce Wiśniowski:

 • Speciálně provedená tažná pružina: Vyrovnává váhu křídla vrat a je pokryta ochranými pouzdry proti skřípnutí prstů.
 • Kolečka s ložisky: Zajišťují tichou manipulaci na dlouhou dobu.
 • Dvoubodové zamykání vrat: Chrání vrata proti otevření neoprávněnou osobou.
 • Zateplená vrata: Mohou být objednána za účelem zlepšení izolace zateplené garáže.
 • Zarážka otevírání vestavěných dveří: Používá se při průchodu vraty, kontroluje pohyb přídavného křídla vrat a preventivně chrání dveře vrat před přílišným otevřením.
 • Plášť vrat: Je vyroben z ocelového trapézového plechu, trapéz T-10 zajišťuje pevnost vrat.Dodaj artykuł do:
TOMA24