toma

Feng shui, okna a dveře

Feng shui je nauka, která je v Číně známa čtyři tisíce let. Slovní spojení feng shui v překladu označuje vítr a vodu, tzn. vítr představuje energii, která přináší vodu, bez které není možný život a nic neroste. Feng shui se zabývá životem člověka, jeho potřebami v oblasti harmonie prostředí a týká se zejména bydlení, ve kterém tráví nejvíce času...
více >

Okna z dřeva amerického ořechu

Všichni dobře znají přednosti oken a dveří z borovice, ze dřeva meranti, mahagonu nebo dubu. Každý z těchto druhů dřeva se vyznačuje jinou barvou, kresbou či hustotou. Zákazníci však stále častěji něco jiného - tmavější barvy, originální kresbu dřeva, exkluzivní vzhled.
více >

Skleněné dveře a příčky

Elegantní a světlé interiéry se staly rozpoznatelným znakem současné architektury. Skleněné plochy příček a dveří pomáhají splnit tyto požadavky a úspěšně se zařazují mezi tyto trendy. S jejich pomocí lze rozdělit místnosti bez omezení přístupu světla, což umožňuje efektivní využití prostoru.
více >

Hygroregulovatelná štěrbina verze higrodynamic

EXR.HP - HIGRO® a PRESO™ v jedné štěrbině! Hygroregulovatelná štěrbina aereco verze higrodynamic™ vybavená nastavením minimálního průtoku. Jednoduchým posunutím lze ji změnit v tlakovou štěrbinu s kontrolou maximálního proudu vzduchu! A všechno to má estetický design monocouque...
více >

Roleta Migotta day-night

Jsou novátorským a velmi funkčním systémem dekorace a zastínění oken. Tento systém je charakterizován vodorovně vedeným dvojitým materiálem - pásky s různými úrovněmi absorpce světla. VÝHODY ROLETY MIGOTTA Možnost plynulé oslunění interiéru Během dne roleta lehce zatemňuje interiér V noci těsně zakrývá okno Systém vystupuje s kazetovým krytem
více >

Okna a dveře s LED sklem

Představují další novinku v naší nabídce. Okna s LED sklem zdůrazňují charakter moderního domu, restaurace, kanceláře nebo obchodní výlohy. LED osvětlení pro okna a dveře nabízíme v několika barvách. V kombinaci s ornamentním, barveným nebo matným sklem lze dosáhnout velmi zajímavých vizuálních efektů.
více >

Posuvné balkonové dveře

Malinko na vzdělávací notu: tentokrát o sklopně posuvných dveřích s nízkým hliníkovým prahem. Tyto dveře umožňují snadné větrání místností sklopením křídla. Skrze jejich rozměrná skla vstupuje do prostoru velké množství světla a jsou také vybavena nízkým hliníkovým prahem, který umožňuje snadnější a bezpečnější průchod dveřmi.
více >

Zdraví a ventilace

Zdraví a ventilace Mnoho lidí trpí alergiemi a astmaty a snaží ve svém bytě vytvořit ideální podmínky pro život. Tyto osoby tvoří zavřené místnosti, které jsou ochranou proti venkovnímu znečištění. Často prvním krokem je výměna starých, netěsných oken na nové s vysokou třídou utěsnění. Tímto způsobem vzníká byt – plechovka a uvnítř tohoto bytu existuje hodně zdrojů znečištění, a o kterých často nevíme.
více >

Střešní rolety

Střešní rolety je to ideální řešení pro všechny typy střešních oken. Dávají moderní a stylový vzhled Vaší místnosti. Bez ohledu na to jestli hledáte dekorační řešení, chcete kontrolovat teplotu v místnosti nebo potřebujete celkové zastínění v naši nabídce najdete příslušenství k střešním oknům vedoucích výrobců na polském trhu Velux, Fakro, Roto. Bohaté vzorkařství tkanin, které máme v nabídce umožní Vám libovolným způsobem vybírat barvu a strukturu vybraného materiálu pro vnitřní výzdobu místnosti.
více >

O společnosti toma

… protože jsme nejlepší! na čem chceme stavět náš úspěch ? Jako společnost VIDÍME VAŠE POTŘEBY mj. poskytujeme bezplatné měření, které mají za účel důkladnou a profesionální přípravu individuální nabídky (okna, dveře, rolety, vrata atd.)
více >
Dodaj artykuł do:
TOMA24